Bilety w Le’Żaku i kasie CSK. Pierwsza promocja na Wschodowy Dzień Kobiet

 

VI edycja Wschodów zbliża się wielkimi krokami, dzisiaj rusza więc stacjonarna sprzedaż biletów. Na miejscu, w Lublinie, w Le’Żaku i Centrum Spotkania Kultur. Dziś również, z okazji Dnia Kobiet, wyjątkowa promocja biletów na najbardziej kobiecy koncert festiwalu.

Stacjonarne punkty sprzedaży biletów to kawiarnia Le’Żak i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.  W Le’Żaku można kupić bilety i karnet na wszystkie koncerty.  W CSK kupicie wejściówki na Koncert Finałowy. Więcej informacji w zakładce Bilety.  

Z okazji Dnia Kobiet, nieco przypadkowej daty koncertu kobiet podczas Wschodów, który odbędzie się 8 kwietnia i przy okazji rozpoczęcia sprzedaży wpadliśmy na pomysł zrobienia Wam prezentu. Tylko dzisiaj, na miesiąc przed koncertem, specjalna promocja: niezależnie od zniżek bilet na występ Gaby Kulki i Angeli Gaber w cenie 20 zł.

Robisz prezent swojej kobiecie? Sama kupujesz sobie wieczór? Zniżka jest dla wszystkich, ale obowiązuje tylko dziś. Na hasło WSCHODY KOBIET w Le’Żaku czekają na Was bilety w specjalnej cenie. Promocja dotyczy jedynie sprzedaży stacjonarnej.