Niezbędnik Wschodowicza 2019

Czas

19-22 kwietnia 2018 r.*

* Dokładny program wyślemy Ci mailem, ale zarezerwuj sobie czas od piątku do niedzieli. Jeśli chcesz, wpadnij w czwartek na potańcówkę. Zaczynamy wcześnie!

festiwal-wschody-lublin-chatka-zaka-sie-tworzy-12

Miejsca

Akademickie Centrum Kultury “Chatka Żaka”

ul. Radziszewskiego 16

Tu wystąpisz i posłuchasz innych, tu nas spotkasz, wypijesz kawę i spędzisz najwięcej czasu.

Zobacz na mapie Google

DS “Femina” i DS “Helios”

Miasteczko Akademickie UMCS

Gdzie? Zaprowadzimy Cię! → tu się zregenerujesz.

DS. Femina

Klub Festiwalowy Le'Żak

ul. Radziszewskiego 16

Tu weźmiesz udział w warsztatach i zintegrujesz się z uczestnikami

Zobacz na mapie Google

Koszt

100-240 zł

 Za 100 zł weźmiesz udział w festiwalu, za 140 zł prześpisz się jedną noc, a za 180 zł – dwie. Możesz też zostać dłużej – wciąż mamy dla Ciebie tańsze noclegi – 60 zł za dobę.

Nocleg

w akademiku

Śpisz w akademiku. Same plusy: jest na miasteczku akademickim, więc pod nosem masz sklepy, bary, a nawet aptekę. Chatka Żaka też jest na miasteczku, więc wstajesz i jesteś. A jeśli będziesz chciał/a pozwiedzać, na Stare Miasto dojdziesz w 20 minut. Warunki? Przednie! Studenci? Pojadą się najeść do domów.

Jedzenie

Najlepsze. Masz od nas obiady i kolacje (wege? daj znać). Jeśli śpisz, także śniadania. Będą ciacha i cukierki, napoimy Cię kawą i herbatą. Jak w domu.

Atrakcje

Będą. Koncerty, integracja, bankiet. Weźmiemy Cię na wycieczkę, zorganizujemy warsztaty i zagramy razem w grę. Największą atrakcją są jednak ludzie – pozostali śpiewający, grający i my!

Informacje

Pytaj! Ale wcześniej upewnij się, czy odpowiedź na Twoje pytanie nie została już gdzieś zapisana. Pisz pod adres: biuro@wschodyfestiwal.pl, asia@wschodyfestiwal.pl lub dzwoń do Asi Nawojskiej — 605 551 613.