7. Festiwal Wschody

Program niezbędny uczestnikom

próby, koncerty, jedzenie: Inkubator Medialno-Artystyczny i Sala Widowiskowa ACK “Chatka Żaka”, ul. Radziszewskiego 16

19 kwietnia

Czwartek

19.00 – Hańba! (mała sala widowiskowa)
21.00 – Alegancka Kapela potańcówka (czarne foyer)

20 kwietnia

Piątek

9.00-12.00 – próby (wszyscy, którzy występują w piątek) | kawa, ciacho, poznawanie (mała sala widowiskowa)

12.00-16.00 – Konkurs Piosenki Artystycznej (mała sala widowiskowa)

16.00 – obiad białe foyer

16.30 – warsztaty: Typotorby dowiecie się

Typotorby to typograficzne torby z cytatami. W ramach warsztatów uczestnicy poznają wybrane techniki projektowania typograficznego, a następnie stworzą własne torby inspirowane poezją Julii Hartwig.
obowiązują zapisy! piszcie: arek@wschodyfestiwal.pl do czwartku (liczba miejsc ograniczona, warsztaty otwarte także dla nie-uczestników)

19.00 – Hartwig. Wybór imienia duża sala widowiskowa

Karolina Cicha & Banda Nella Nebbia i Laureatki Wschodów
wystąpią: Dorota Kuziela, Justyna Jary, Kinga Suchora, Asia Nawojska, Zuzanna Moczek, Angela Gaber, Natalia Czekała

21.00 – Dżem ze Wschodów czyli wolne granie z Rogerem duża sala widowiskowa

21 kwietnia

Sobota

8.30 – śniadanie (białe foyer)

9.00-12.00 – próby (wszyscy, którzy występują w sobotę) | herba, śmiechy, rozmawianie (mała sala widowiskowa)

12.00-16.00 – Konkurs Piosenki Artystycznej (mała sala widowiskowa)

16.00 – obiad (białe foyer)

18.00 – Jędrys w Le’Żaku (klub festiwalowy)

19.00 – Dorota Sowa Kuziela i T/Aboret (mała sala widowiskowa)

21.00 – BANKIET | ok. 23 poznamy laureatów (białe foyer)

22 kwietnia

Niedziela

10.00 – śniadanie (białe foyer)

10.30 – konsultacje z jurorami (białe foyer)

11.00 – próba laureatów (duża sala widowiskowa)

12.00 – spacer śladami Hartwigów (organizatorem jest Dom Słów) dowiecie się

obowiązują zapisy! piszcie: arek@wschodyfestiwal.pl do czwartku
(liczba miejsc ograniczona, spacer otwarty także dla nie-uczestników)

15.00 – mały Finał: Budyń Julka Tuwima (mała sala widowiskowa)

16.00 – obiad (białe foyer)

18.00 – Finał: Laureaci, L.U.C. & Magda Kumorek i Karolina Czarnecka (duża sala widowiskowa)