Konkurs #wschodysiętworzy na naszym Instagramie!

wscOrganizator festiwalu, Fundacja “Się tworzy”, chce wspólnie z wolontariuszami i widzami odkrywać, jak można tworzyć @wschodyfestiwal. Akcja #wschodysiętworzy ma na celu poznać lepiej Waszą wizję festiwalu i zachęcić do kreatywnego działania, które tym razem niekoniecznie wiąże się z muzyką.

Wszystko zależy od Waszej wyobraźni. Liczy się oryginalność oraz kreatywność. Czekamy na zdjęcia, które będą interpretacją hasztagu #wschodysiętworzy! Na zdjęciu musi być widoczne wschodowe logo w trakcie jego tworzenia dowolną metodą. Przykłady znajdziecie na profilu @wschodyfestiwal na Instagramie.

Gotowe zdjęcie opublikujcie na swoim Instagramowym profilu. Nie zapomnijcie o otagowaniu swojego dzieła! Na Wasze propozycje czekamy do 27 marca. Zwycięzców ogłosimy 28 marca na naszej stronie internetowej i Instagramie @wschodyfestiwal. W prywatnych wiadomościach poinformujemy o możliwości odebrania nagród.

Czekają bilety na VI Festiwal Wschody. Nasze nagrody również zależą od Waszych pomysłów. Obudźcie się kreatywnie na wiosnę! Najciekawsze opublikujemy na naszym Instagramie i Facebook’u i nagrodzimy wejściówkami na koncerty Pablopavo i Ludzików, Gaby Kulki oraz Voo Voo.