Organizatorzy

8. Festiwal Wschody
fundacja-sie-tworzy-organizator-festiwalu-wschody-logo-2018
akademickie-centrum-kultury-umcs-organizator-festiwalu-wschody-logo-2018

Zespół Festiwalu Wschody

Ewelina Krawczyk – Dyrektor Festiwalu Wschody 2018

Ewelina Krawczyk

Dyrektorka Festiwalu

Wschody robię od nazwy – dosłownie od jej wymyślenia zaczęło się nowe liczenie mojego czasu. Jest czas przed Wschodami i po Wschodach. Dbam o to, żeby festiwal był i się rozwijał. Interesuje mnie człowiek – widz, uczestnik, wolontariusz, dziennikarz, każdy. Dlatego dbam też o komunikację Wschodów. W życiu psycholożka i prezeska Fundacji „Się tworzy”. Ponieważ myślę, że człowiek rozwija się tworząc.
ewelina@wschodyfestiwal.pl

Gabriela Baran – Specjalistka ds. promocji Festiwalu Wschody 2018

Gabriela Baran

Koordynatorka promocji on-line

Do Wschodów dołączyłam wraz z przyjechaniem na wschód cztery lata temu. W życiu staram się połączyć kulturę z mediami poprzez promocję i jeżeli wiecie o Wschodach, to chyba całkiem dobrze mi to wychodzi. Dbam o to, żeby było o nas głośno nie tylko podczas festiwalu, ale tez przez cały rok. Do moich zadań należy informowanie portali i mediów o naszych działaniach. Dodatkowo dbam o nasze media społecznościowe, więc jeśli nie będziecie mogli być z nami na miejscu, to postaram się przekazać wam klimat Wschodów m.in. poprzez Instagram.
promocja@wschodyfestiwal.pl

Asia Nawojska

Asia Nawojska

Koordynatorka Konkursu Piosenki Artystycznej

Tworząca, pisząca i śpiewająca autorka tekstów i muzyki, czyli piosenki. Laureatka Ogólnopolskich Festiwali i dumna właścicielka własnej EP-ki. Na Wschodach już wschodziła, potem gościła, a teraz z największą przyjemnością postara się sprostać zadaniu niesienia pomocy wszelkiej w ramach organizacji Konkursu Piosenki Artystycznej.

Weronika Krawczyk

Administratorka Facebooka i Patronite'a

Szóste Wschody były moimi pierwszymi i to one mnie przewartościowały Mimo, że na co dzień mieszkam i studiuję w Krakowie, to właśnie Lublin, dzięki Wschodom jest miejscem gdzie czuję, że realnie działam i się rozwijam. Działam przede wszystkim w Internecie administrując wschodowego Facebooka i Patronite’a, będąc z Wami w stałym kontakcie 😉

Wiktoria Frej

To będzie mój trzeci rok na Wschodach. Studiuję dziennikarstwo i to właśnie na Wschodach odkryłam, że chcę pracować w kulturze. Cenię słowo pisane i tym przede wszystkim zajmuję się na festiwalu — treści, które czytasz, są w dużej mierze mojego autorstwa.

Monika Gut

Od VII edycji przede wszystkim dbam o uwiecznienie Wschodów w postaci wideo. Pasjonatka fotografii, podróży i sportów zimowych.

Maksym Vasylyev

To będzie mój drugi rok na Wschodach. Jestem studentem dziennikarstwa i uwielbiam działać wśród ludzi, dlatego poza uczelnią możecie mnie spotkać między innymi na festiwalach. Moją pasją jest fotografia, dzięki której mogę zatrzymać na dłużej najważniejsze momenty swojego życia, również te festiwalowe.

Paweł Jamontt

Na Wschodach jestem od 2017 roku. Dla mnie ten festiwal jest nie tylko wydarzeniem muzycznym, ale również wielką przygodą. Zajmuję się tzw. „ogarnianiem”. Jestem tam, gdzie jestem potrzebny i staram się robić to jak najlepiej potrafię. Trzymam też pieczę nad biletami, tak by były łatwo dostępne dla każdego widza. W wolnym czasie podczas festiwalu biegam z aparatem uwieczniając na zdjęciach naszą coraz liczniejszą społeczność.

Karolina Kościk

Na „Wschodach” działam od 6 edycji. Moim zadaniem jest tworzenie materiałów wideo, rejestrowanie tego co na festiwalu i dookoła niego. Jak wszyscy, staram się dać od siebie jak najwięcej, żeby festiwal rozkwitał i budził się co roku z nowa energią.

Weronika Kulczycka

Na co dzień studentka, a po godzinach optymistyczna fanka kawy i dobrych koncertów. Cenię sobie relacje z ludźmi i… poczucie humoru. Smak z życia wyciskam próbując nowych rzeczy i to dzięki temu, trafiłam na 6 edycję Wschodów. Tak się stało, że jestem tu do dziś i wiem, że moje ostatnie słowo w tym miejscu, nie zostało jeszcze powiedziane.