7. Festiwal Wschody

Organizatorzy

fundacja-sie-tworzy-organizator-festiwalu-wschody-logo-2018
akademickie-centrum-kultury-umcs-organizator-festiwalu-wschody-logo-2018

Zespół Festiwalu Wschody

Ewelina Krawczyk – Dyrektor Festiwalu Wschody 2018
Dyrektor Festiwalu

Ewelina Krawczyk

Wschody robię od nazwy – dosłownie od jej wymyślenia zaczęło się nowe liczenie mojego czasu. Jest czas przed Wschodami i po Wschodach. Dbam o to, żeby festiwal był i się rozwijał. Interesuje mnie człowiek – widz, uczestnik, wolontariusz, dziennikarz, każdy. Dlatego dbam też o komunikację Wschodów. W życiu psycholożka i prezeska Fundacji „Się tworzy”. Ponieważ myślę, że człowiek rozwija się tworząc.
ewelina@wschodyfestiwal.pl

Kacper Sulowski – Pomysłodawca Festiwalu Wschody 2018
Pomysłodawca

Kacper Sulowski

Wschody wymyśliłem w 2011r. Jeszcze wtedy nie wiedziałem, że będą to Wschody. To znaczy wiedziałem, że będziecie przyjeżdżać, śpiewać, chodzić na dobre koncerty i poznawać Lublin. Ale nie wiedziałem, że festiwal będzie się tak nazywał. Skoro początek mamy za sobą, przejdę do końca. Cieszę, się, że organizuje takie Wschody. Bo już wiem, że udało nam się zrobić coś, czego w takiej formie jeszcze nie było. To festiwal piosenki. Ale nie jak ten w Opolu, Krakowie czy Wrocławiu. Inny. Trochę wschodni, trochę nowoczesny, taki z energią. Ale ja sobie mogę tak gadać. Przyjedź. Zobaczysz.
kacper@wschodyfestiwal.pl

Kamila Nowosad – Koordynatorka Biura Festiwalu Wschody 2018
Koordynatorka Biura Festiwalu

Kamila Nowosad

Kobieta Huragan ze Wschodami jako widz jestem od drugiej, a może trzeciej edycji. W ubiegłym roku dołączyłam jako wolontariuszka. Wschody to moc nowego spojrzenia na muzykę i słowo i niesamowita energia uczestników konkursu. Na co dzień jestem protokolantem sądowym i praktykiem dramy stosowanej, wolontariuszką, a w zależności od potrzeb nianią, ogrodnikiem czy dekoratorem wnętrz. Po prostu Kobieta Huragan!
kamila@wschodyfestiwal.pl

Arkadiusz Sławek – Koordynator Konkursu Piosenki Artystycznej Festiwalu Wschody 2018
Koordynator Konkursu Piosenki Artystycznej

Arkadiusz Sławek

Ze Wschodami jestem od 3 lat, pojawiłem się na jeden rok, zostałem do dziś. Festiwal jest dla mnie przede wszystkim miejscem, gdzie mogę poznać ludzi, i to nie byle jakich, bo każdy jest niepowtarzalny, i każdy jednym słowem, gestem bądź dźwiękiem jest w stanie zmienić bieg dnia albo nawet i życia. Jest to tez dla mnie przestrzeń twórcza, gdzie mogę pokazać swoją drugą artystyczną stronę, tworząc z ludźmi i dla ludzi. Na co dzień producent teatralny oraz student animacji kultury, popołudniami mol książkowy ze słuchawkami na uszach, a w słuchawkach dźwięki ze wschodu i nie tylko.
arek@wschodyfestiwal.pl

Gabriela Baran – Specjalistka ds. promocji Festiwalu Wschody 2018
Specjalistka ds. promocji

Gabriela Baran

Do Wschodów dołączyłam wraz z przyjechaniem na wschód trzy lata temu. W życiu staram się połączyć kulturę z mediami poprzez promocję i jeżeli wiecie o Wschodach, to chyba całkiem dobrze mi to wychodzi. Dbam o to, żeby było o nas głośno nie tylko podczas festiwalu, ale tez przez cały rok. Do moich zadań należy informowanie portali i mediów o naszych działaniach. Dodatkowo dbam o nasze media społecznościowe, więc jeśli nie będziecie mogli być z nami na miejscu, to postaram się przekazać wam klimat Wschodów m.in. poprzez Instagram.
biuro@wschodyfestiwal.pl

Pomagają nam:

  • Wiktoria Frej
  • Paweł Jamontt
  • Karolina Kościk
  • Weronika Krawczyk
  • Weronika Kulczycka