Znamy wszystkich uczestników festiwalu!

koniec21 marca przyszła wiosna i ostatnie, czterdzieste, wschodowe zgłoszenie. Znamy już nazwiska wszystkich uczestników, którzy wystąpią podczas czterech koncertów 15 i 16 kwietnia w Chatce Żaka.  

Spośród wszystkich wokalistów jury wybierze najlepszych, którzy wystąpią podczas Koncertu Finałowego (17 IV, godz. 18.00). Wtedy też poznamy wyniki konkursu.

W skład jury wchodzą: Urszula Bobryk, Karolina Cicha oraz Jan Poprawa.

Wstęp na koncerty konkursowe jest bezpłatny. Na pozostałe wydarzenia obowiązują bilety [ZOBACZ TUTAJ], z których zwolnieni są uczestnicy festiwalu.

Otwarte przesłuchania odbywają się w Sali Widowiskowej Inkubatora Medialno-Artystycznego (ACK UMCS “Chatka Żaka” przy ul. Radziszewskiego 16).

Harmonogram występów: 

 

Piątek, 15 kwietnia


12:00-14:00 – I KONCERT KONKURSOWY

  1. Weronika Kijewska | Lublin
  2. Łukasz Kukiełka + Mikołaj Kołodziejczyk | Lublin
  3. Anna Kusznir | Lublin
  4. Katarzyna Szczepaniak + Tomasz Szczepaniak, Maciej Wójtowicz | Lublin
  5. Bogdan Travinsky + Piotr Zygma | Lublin
  6. Karolina Kosior + Szymon Jakimowicz | Lublin
  7. Mateusz Dudek | Lublin
  8. Dominik Mironiuk + Piotr Zygma | Piotrków Trybunalski
  9. Aleksandra Janczarek | Lublin

15:00-17:00 – II KONCERT KONKURSOWY

  1. Ewa Maria Kozik | Świdnik
  2. Anna Urbaniak | Trzeszczany
  3. Paulina Tarasińska | Końskie
  4. Agnieszka Mendel + Damian Borowiec | Wygnanowice
  5. Monika Szostak | Garwolin
  6. Kamil Szymański | Grabowica
  7. Maria Łyko + Maciej Łyko | Hrubieszów
  8. Marta Kostur + Paweł Piotrowski | Poznań
Sobota, 16 kwietnia

12:00-14:00 – III KONCERT KONKURSOWY

  1. Monika Kowalczyk + Paweł Odoszewski | Świdnik
  2. Sylwia Błyszczek-Wasilewska | Ełk
  3. Katarzyna Kondzior | Białystok
  4. Tomasz Kazimierz Lewandowski | Tarnów
  5. Dominika Hoffman + Krzysztof Mroziński | Zielona Góra
  6. Zuzanna Moczek | Łódź
  7. Tomasz Mantur + Mateusz Głogowski | Białystok
  8. Gabriela Kundziewicz | Białystok
  9. Marcin Piotrowski | Wrocław
  10. Aleksandra Bugaj | Wrocław
  11. Grzegorz Paczkowski | Warszawa
  12. Zuzanna Iłenda + Mateusz Głogowski | Białystok

15:00-17:00 – IV KONCERT KONKURSOWY

  1. Aleksander Schmidt + Schmidtówny | Gniezno
  2. Angela Gaber + Tomasz Dybała, Robert Onacko, Ernest Drelich | Sanok
  3. Jan Hrynkiewicz | Lublin
  4. Grzegorz Grunwald | Dębska Kuźnia
  5. Elżbieta Zajko + Krystian Saciłowski | Białystok
  6. Rafał Iwański + Jakub Paulski | Kraków
  7. Natalia Czekała | Warszawa
  8. Łukasz Jędrys | Olsztyn
  9. Aleksandra Skraba + Jan Hrynkiewicz | Polkowice
  10. Michał Orłowski + Maciek Olewniczak, Wiktor Piskorz | Elbląg
  11. Zuzanna Łuczak + Maciej Cempura | Białystok